Shitet kompjuteri

Shitet nga: Ardrit 25 Jan 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri me dy shtepiza dhe me tavolin per me shum na kontaktoni ne nr 044879656
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim