Shitet pc dhe ndrrohet

Shitet nga: Gazmend Kqiku 19 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop

Shtepiza:
Quad-core 2.4
RAM 4GB
HDD 1TB (2x500GB)
NVidia GForce (modelin sakt ju tregoj nderkohe)
LG Monitor 22" 1366 x768 Resolution

Ndrrim me laptop i5 (quad core) me 4 ose ma shume gb ram.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim