Shtepiz dhe monitor hp plus tastatur

Shitet nga: hp 15 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shtepiz petjum 4 hp dhe monitor hp te gjitha ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim