Shtepiza komplet me program

Shitet nga: januz 12 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop

Shitet programi komplet per market , lexuesi programi shtepiza pllaka holle raftat 6* 2.50 2 tavolina edhe dy reklama ipkos qe dhezen

tel dhe viber 049--430482
045--430482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim