Shtepiza,monitora

Shitet nga: Elvan 02 Dhj 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 4 shtepiza 9 monitora qe po shihen ne foto ne foto shihen edhe performancat te gjitha i kam pru nga nga austria dhe i shes komplet 550e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim