Shtepize - Gaming Computer -

Shitet nga: Granit 05 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet vetem shtepiza me keto performanca, pres bleres serioz, per detaje me te hollsishme mund te me kontaktoni dhe ne viber.

+38649657665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim