Shtepizen Dell Optiplex GX620

Shitet nga: Diart 26 Jan 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes shtepizen Dell Optiplex GX620 ne gjendje te rregullt dhe me keto performanca :
2Gb ram ddr2
kartelen grafike 256mb
shtepiza e ka te integrume wifi dmth punon edhe pa kabell te internetit
Qmimi i diskutushum

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim