Superkompjuter HP XW 6600 8 Core, 8 GB RAM

Shitet nga: Workstation 27 Mar 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Hp Workstation XW 6600 me performanca super te larta. Ky PC ploteson dhe tejkalon te gjitha nevojat e perditshme apo ato te jashtzakonshme. Sherben per Gaming, Dizajn 3D, Programim te rende, dhe si Server. Ky PC eshte i dizajnuar per qendrueshmeri ne principet e punes 24 ore, 7 dite ne jave. Specifikat e kti PC jane:

CPU(Procesori): 2 Procesora Fizik Intel Xeon E5420 ( 2.5 GHZ 24 MB Cache, 2 x12 MB), ne kategori te core i7
RAM: 8 GB RAM ECC te dizajnuar per procesim me te shpejte. ( Mund ti vihen 32 GB ram)
Hard Disk : 160 GB
Kartela Grafike: Nvidia Quadro FX 1700 (512 Mb, 128 bit)

Te interesuarit mund te lajmrohen ne 044820003 dhe ne 049358958


TAG
Kompjuter, Workstation, XW6600, Z400, Z600, Hp, Dell, IBM, Laptop, Fujitsu, Asus, Lojra, Dizajn, 3D, Programim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim