Tastiera HP

Shitet nga: lorent 21 Sht 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   11 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes tastieren HP keypard ne gjendje perfekte esht e ardhur nga gjermania dhe siq shihet edhe ne foto nuk ka ndonje grith apo demtim e kom perdor shum pak dhe punon shum mir.Permeshum kontakoni me pronarin ne numrin 044-314-550 ose me viber +37744314550.Qmimi i diskutueshem.faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim