Tavolina per kompjutera

Shitet nga: Bekimi 13 Gsh 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten tavolinat per kompjutera, gjithsej 23 copa.
Tavolinat jane ne gjendje te rregullt dhe shume te pershtatshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim