U shit.....I7 PC

Shitet nga: Extrem PC 19 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Procesor: CPU Core i7-4790 Quad 3.6GHzup to 4.0GHz LGA 1150 8MB BOX

Pllaka: Gigabyte Z97-HD3 LGA1150 DDR3 3100MHz OC

Graphics: Gigabyte GTX950 2GB GDDR5 OC XTREME Gaming Edition WINDFORCE 2X

Memory: DIMM 8GB DDR3 1866Mhz Kingston CL10 HyperX Fury Blue

SSD: SSD 2.5" Kingston HyperX Fury Series 120GB

HDD: HDD 3.5" 1TB Toshiba SATA3 7200rpm

Powersuplay: PSU 600W CoolerMaster B2-Series RS-600-ACABB1-EU

Case: Tower Case Deepcool Kendomen TI

Çmimi: 1050 euro

Qdo pjes e re ne paket montimin dhe instalimin e Windowsit e keni gratis

Mund te kontaktoni edhe per mes fb
"Extrem PC"

ose permes Viberit
+37744701804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim