U shit....Gaming PC

Shitet nga: Pc Extrem 25 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Procesori: CPU Core i5-4460 Quad 3.2GHz up to 3.4GHz LGA 1150 6MB BOX

Pllaka: ASUS H81M-K

Grafika: ASUS GTX750TI-PH-2GD5

Memory: DIMM 8GB DDR3 1600MHz Geil CL11 Bulk

HDD: HDD 1TB Seagate 7200rpm

Powersuplay; Cooler Master B2 Series 500W

Case: Case SAMA i03 Gaming Black w/o PSU

Eshte i ri secila pjes ne paket te vet

Montimin e shtepizes dhe instalimin e Windowsit e keni gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim