U shit....Power i7 2015

Shitet nga: Pc Extrem 01 Krr 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Procesor: Intel i7-4790K 4.00GHz up to 4.40GHz Box

CPU Coller: Cooler DeepCool Fiend Shark all Intel/AMD

Pllaka: Gigabyte Z97-D3H LGA1150 DDR3 3100MHz OC SATA-Express USB3.0

Grafika: Gigabyte GTX970 4GB GDDR5 Overclock WINDFORCE 3X

Memory: 16GB 2x8GB Kingston Memory DDR3 1600MHz Kingston HyperX Fury Black CL10

SSD: SSD 2.5" Samsung 840 Evo 120GB SATA3 540MB/s

HDD: HDD 3.5" 1TB Western Digital SATA3 64MB Caviar Blue 7200rpm WD10EZEX

Powersuplay: CoolerMaster G650M Modular SLI certifidet

Case: Tower Case Zalman Z11 Black

I ri i pa perdorun montimin dhe instalimin e Windowsit gratis

Mund te kontaktoni edhe permes Facebok-it Extrem PC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim