U shit Perfect Gaming PC

Shitet nga: Pc Extrem 03 Maj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Procesori: CPU Core i5-4460 Quad 3.2GHz up to 3.4GHz LGA 1150 6MB BOX

Pllaka: Gigabyte H81M-S2PV LGA1150 DDR3 1600MHz

Grafika: Gigabyte PCX GeForce GTX750 2GB DDR5 2xHDMI/2xDVI Overclock

Memory: DIMM 8GB DDR3 1600MHz Geil CL11 Bulk

HDD: HDD 1TB Seagate 7200rpm 64MB Cache

Powersuplay; PSU 900W Hantol 20+4pin,5xSATA,2xIDE,2XPCI-E,12cm Fan,Black, 80 Plus Bronze,Full CE

Case: Case DeepCool Tesseract BF Black

Eshte i ri secila pjes ne paket te vet

Montimin e shtepizes dhe instalimin e Windowsit e keni gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim