VPS (Virtual Private Server) Ekstra i shpejtë dh..

Shitet nga: JUSAHOST.COM 29 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
JUSAHOST.COM ofron VPS të qendruëshem!
I instaluar në një server mëmë me 4xOcto-Core E7-4830, 72GB RAM dhe Netapp. Falë teknologjis së avancuar serveri VPS aktivizohet brenda dite.
2060 MB RAM dhe 45 GB SSD RAID10 Hapësirë
Linja e lidhjes 1000Mb/s
Banda 200GB/Muaj Trafik të ndarë dhe pa limit


Sistemi Operativ me zgjedhje:

CentOS,Ubuntu,Debian
Windows Server 2003,Windows Server 2008,Windows Server 2012

Ky vps është i përshtatshem për personat që ju pelqejnë të kryen punë të shpejta dhe automatike, lojra, webfaqe (wordpress) gjithashtu per ngarkime e shkarkime apo procese të ndryshe.


Për me shumë info dhe porosi në: https://www.jusahost.com/vps/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim