kartel grafike gt630k 2gb 128bit

Shitet nga: Luan 26 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
she kartelen grafike gt630 nvidia 2GB
128bit DDR3 Graphics card Video Card 128bit DVI+HDMI+VGA
ka paketen dhe cd e driverave eshte shum pak e perdorur
45 euro e fundit
Garancion ka
+38649888497 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim