kerkoj praktikant

Shitet nga: KOMJUTERA 13 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Praktikant per Shitore te kompjuterave deri ne moshen 20 vjeqare te kete pervoje ne kete lemi me shitje dhe servisim , me mundsi punsimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim