kompjuter ne shitje shum pak i perdorur

Shitet nga: festim 25 Jan 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
kompjuter HP shum pak i perdorur dhe shum i ruajtur vjen me te gjitha paisjet percjellese qmimi shum i arsyeshem dhe i padiskutushem te dhenat :
500 giga hard disk , 4 giga ram , ekranin 15 inc .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim