shes monitora te ndryshem shtepiza dhe nje bilardo

Shitet nga: leonard 09 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes 9 monitora jan 19 inch te firmav hp philips nec ejt jan shum ne gjendje te mir jan te ruajtun dhe 5 shtepiza jan 3.0 te gjitha me ram 2gb disa 1 gb
qmimi per monitora esht 30-40 euro edhe per shtepiz nvaret 30-40 , gjithashtu kam edhe nje bilardo ne gjendje te mir , kam tavolina per internet karrika etj

nr viber +377 44838 693
ipko 049 83 73 76 nr me posht nuk esht ne funksion 444359 flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim