shes pcn dell

Shitet nga: Bekim 26 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes pcn dell ne gjendje shum te mire pune me keto performanca 3.06ghz 1 gb ram memorie me te gjitha paisjet si;kamere maus tastier si dhe dy zvuqnika.pc shitet edhe komplet me tavolin.monitori hp 1740 flat.te gjitha keto me qmim per vetem 45 euro ska ku shkon ma lir.pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim