shes pcn dell

Shitet nga: Bekim 10 Nën 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes pcn dell optiplex gx270 ne gjendje shum te mire pune ka keto performanca 3.06ghz 1gb ram memorie si dhe 80gb hard disk ka kamere tastier maus si dhe dy zvuqnika shitet komplet edhe me tavolin me qmim per vetem 40euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim