shes pcn dell optiplex gx270

Shitet nga: Bekim 15 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuterin dell optiplex gx270 ne gjendje shum te mire3 pune pc ka keto performanca 3.06ghz 1gb ram memorie ka kamere zvuqnika tastier maus si dhe e shes komplet me tavolinë.ofertë extra lire per vetem 60 euro komplet.monitori plazma 1740.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim