shes pcn dell optiplex gx270

Shitet nga: Bekim 15 Tet 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes kompjuterin dell optiplex gx270 ne gjendje shum te mire pune pc ka keto performanca 3.06ghz shpejtesin 1gb ram memorie 80gb hard disk ka kamere tastier maus zvuqnika si dhe e shes komplet me tavolinë.moitori plazma hp 1740.pres bleres serioz qmimi per vetem 55euro komplet me tavolinë e me krejt paisjet si dhe 1 cd te formatizimit per xp vjen me të.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim