shes pcn dell

Shitet nga: Bekim 20 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes pcn dell optiplex gx270 me keto performanca 3.06 ghz prcs.1gb ram memorie 80gb hard disk ka kamere mikrofon maus tastier si dhe dy zvuqnika pc eshte ne gjendje shum te mire pune eshte i formatizuar ne win xp.pc vjen edhe me tavolinë komplet me qmim per vetem 50euro.pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim