shiten monitorat shtepizat karrikat tavolinat

Shitet nga: leonard 17 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes monitora 19 inch qmimi per cop esht 35 euro jan ne gjendje shum te mir
shtepiza te ndryshme
karrika qmimi per cop 35 e
tavolina qmimi per cop 22 e
dhe monitori i zi qe esht ne foto philips esht i pershtatshem per zyre apo tjeter 45 e

boj edhe ndrrim nese me konvenon
viber +37744.838 693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim