**SHES LLAPTOPIN E RI DELL, TOUCHSCREEN , 15.6..

Shitet nga: Driton 08 Qer 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopin Dell Inspire 15 ngjyra e zeze i vitit 2014 I RI, paperdorur.
Lloptopi kaTouchScreen Ekranin.

LLoptopi ka keto performanca :

Procesori Core i3, 1.8 GHZ

Hard Disk 500GB

RAM MEMORY 4.00GB

Windows 8.0 (ORIGINAL)

Ekranin 15.6', FULL HD + FULL TOUCH SCREEN

DVD-RW

Numratoren ne anen e djathte.

Bateri mban deri 3-4 ore varesisht prej perdorimit

Keto jane vetem disa nga karakteristikat e ketij laptopi i cili eshte i RI, ka Wireless, Bluetooth 4 porte per USB cable si dhe 1 per HDMI.
Gjithashtu ka Camera, Microphone dhe speakers.

Eshte prej modeleve te fundit me dizajn mjaft te bukur dhe nxehet shum shum pak,

Laptopi eshte produkt i prodhuar per tregun amerikan i sjellur ne Kosove, gjendemi ne Prishtine kontakto me email ose telefon ata qe jane te interesuar.


+37744222922

TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013 MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013 NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO... SCANIA...DAF..

obddiagnoza auto KOMBI, autodiagnoz FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, autodiagnoza VECTRA, HYUNDAY, autodijagnoz JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS


Qender. iphone.ipad. iped. Samsung note desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac booknokia mini spy ndegjuese ndegjojsa blututh bluetooth provim provime test teste fakultet motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedesmerzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran flat rent karrikatavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanjaitalia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMWX5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, kabell nikon SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB,FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ,KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD,APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT,SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSUNG TAB, HTC, KOMBI,MAQINA, FELLNE, KAM..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim