HP NX7400 Core 2 Duro 2.0, 2.5GB RAM, 100HDD

Shitet nga: Ilir 06 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptopi HP NC 7400


Intel Core™ Duo Processor T2500 (2.0-GHz, 667-MHz FSB, 2-MB L2 cache)
2.5GB RAM
100GB HDD
3xUSB Port
Video Port
Wireless
Windows 7 Proffesional

Laptopi eshte ne gjendje perfekte dhe punon perfekt, perpos qe bateria nuk e mban gjate, rreth 15 - 20 min.

Nderrim, me ndonje smartphone deri ne vleren 120 Euro.

Per informata kontaktoni ne numrin e meposhtem edhe ne viber/whatsapp

+377 44 964 990

Fotot origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim