Laptop Dell LATITUDE E5430

Shitet nga: Genc 26 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Dell LATITUDE E5430, eshte shume pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte. Eshte i5 me dy berthama Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz 2.50GHZ.
8 GB ram
300 GB Hard Disk
Grafike perfekte
Ka dolby soround system per zerim
Ka mundsi te lidhet me HDMI
Baterine e mbane mi 3 ore te garantune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim