Llaptopë acer

Shitet nga: Lloptop 07 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Lloptop acer:nuk e mban baterin si dhe nuk startohet ,ka adapter per me shumë kontaktojm ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim