Llaptopa

Shitet nga: IT-Net 24 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes llaptopat te sapo ardhur nga Zvicrra te gjith jan te formatizuar kemi edhe te modelit pentium , core duo , dhe janë gjendje shumë te mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim