ACER Aspire 5102AWLMi

Shitet nga: Amer 26 Sht 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook

Ekran - 15.4"
160 hdd
2GB ddr2

Pa adapter, adapteri i tij kushton 15 euro dhe gjendet leht ne secilin dyqan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim