ASUS Eee PC 1101HA, white. SHITET lirë!

Shitet nga: ASUS Eee, 06 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptopi i markes ASUS Eee PC 1101HA, white, 160Gb,
Pa as ma te voglen gervishje te vetme, po thuaj se i ri, fare pak i perdorur. Punon pa asnje problem.
Vjen me te gjitha paisjet si adapter dhe qanten e vet origjinale.
Per kete llaptop garantoj per gjithqka, sepse vet ekam ble te ri!
Fotot jane origjinale te llaptopit!

Per me teper mund te telefononi ne tel!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim