Acer Aspire i5

Shitet nga: Burim 05 Mar 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptop Acer, keto performanca:
i5
15.6"
500GB hard disk
4GB Ram DDR3
1GB Graphic

Llaptopi ka probleme me grafike dhe mund te shitet edhe per pjese ( Hard disk, Ram, Ekran).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim