Acer Aspire 5943G, i5 Ndrrim i Mundshem.

Shitet nga: Acer 30 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR   199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Acer Aspire i5 4Gb 500HDD baterin nuk e mban, dhe nganjeher tasti 's' spo i bon perndryshe punon Perfekt

049 125 188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim