Shes llaptopin Acer shum i rujtun

Shitet nga: Adlije 07 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Shes llaptopin Acer shum i rujtun dhe shum pak i perdorur. Performancat e laptopit i keni ne foto per me shum na kontaktoni ne +377 44 54 96 45. Verejtje: na telefoni mbas ores 17:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim