URGJENT i5 8GB RAM 750HDD NVIDIA GT630

Shitet nga: Gzim Helshani 22 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Acer
Modeli: Aspire
Acer Aspire V3 - 771

Cpu: intel core i5-3210M
RAM: 8GB
HDD: 750GB
Grafika: 1) intel HD 4000
2) Nvidia GeForce gt 630M 1GB
Shared 4GB
Speakers: DOLBY HOME THEATER
Display: 1600 x 900, 17 inch
OS: Windows 10 Pro 64bit

Laptopi osht n gjendje t rregullt perpos bateries qe nuk e man ma shum se 10 Min.

Cdo sen tjeter osht perfekt !

Muni me perdor per shkoll, pune, dhe per gaming
(CS GO mbi 100 fps) dhe shumicen e lojrave treja per mos me than krejt muni m i lu fluent (50 - 60 fps) :) Gjithashtu posedon Speakers 3d home theater DOLBY me zo t madh dhe shume kualitet

Viber: 049 759 566


tags: laptop llaptop lap top i5 i3 i7 nvidia gt geforce 630 630m 8gb acer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim