Apple Powerbook 520c 1994

Shitet nga: Powerbook 01 Qer 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple Powerbook 520c per koleckionista


Llaptopi eshte ne gjendje te shkelqyer fizike


Eshte ne gjendje te mir pune , perveq disa vijave ne ekran (shih foto)


Ka adapterin origjinal dhe mausin origjinal te tij .


Per me shum info shiko ne kete link : http://apple-history.com/520c


Per qfaredo oferte ose nderimi dergoni email . Pergjigjja do te jete e menjehershme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim