Asus I5 8 GB RAM 1TB HDD 17.3 Inch

Shitet nga: Edon 14 Pri 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop Asus i5 X75A DS51

- Processor: Intel(R) Core(TM) i5 - 3230M 2.6 - 3.1 (Turbo Speed)

- Ram: 8GB - HDD: 1000 GB - Windows 7 Ultimate

- Screen: 17.30" 1600x900 LED

- Graphic: Intel HD 4000

- Per qmim mund te disktojme dhe sbej ndrrim!

macbook pro iphone4 macbook imac llaptop apple macbook pro iphone 4s iphone 3gs iphone 5 imac molla apple llaptop llaptopa imac apples
iphone 4s shtepia banesa mac mec apple
galaxy s2 qanta ara troll ari montim dekodim qip
ipad macbook pro macbook sony vaio dell toshiba hp msi
ipad 2 samsung s3 motorolla audio bmw
ipad 3 nokia samsung s2
samsung s4 loptop
dell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim