Asus i7 6GB ram 1GB graphic 15,7' 500GB

Shitet nga: Nex 02 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin ASUS i7 eshte i perdorur por ne gjendje te mire,vjen me adapterin origjinal dhe baterin e mban deri ne 2 ore.

ASUS K53SV

500GB HDD
6B RAM
i7 2670QM @ 2.2ghz (8CPUs)
Windows 8.1 Genuine.
NVidia GT540M CUDA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim