ASUS | K73E | i7 | 8gb ram | 17.3 inch

Shitet nga: kastriot 20 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Asus
Modeli: N10J-A1
Shitet llaptopi Asus modeli k73e me preformanca shum te mira. Llaptopi eshte bler nga une i ri dhe jam pronari i pare dhe i vetem. Llaptopi eshte shum i ruajtur (si i ri) dhe kur nuk eshte hapur nga naj mjeshter apo dikush tjeter.
Preformancat me te detalizuara mund ti gjeni ne foton e ngarkuar ose ne websajtin oficial te Asus'it :
https://www.asus.com/Notebooks/K73E
Mund te kontaktoni edhe perms viber ne: 0037744973963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim