AsusBambo - i5 Grafika nVidia & GeForce ndrrim ..

Shitet nga: Asus 21 Qer 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
------EKSTRA LAPTOP i5----- Ne gjendje Prefekte te Mire

Asus Bambo U43jc

Procesori: Core(TM) i5 CPU M 450 @ 4x 2.40GHz
Hard Disk: 640GB
4 CPUs nga 2.4GHz
RAM Memorie: 4 GB
2 kartela grafike NVIDIA® GeForce® 310M with CUDA™
Sistemi Operativ: Windows 7 Home Premium (me license)
Madhesia e ekranit: 14.1inch
Posedon: WiFi,
SD Card Slot,
3.0PortUSB,
HDMI,
+3PortUSB
HD CameraEshte ne gjendje te rregullt, laptopi ka edhe mbushesin e vet, eshte perdore si laptop personal, jam perdoruesi I pare dhe I vetem.

Vrejteje Batria se mban hiq duhet me ja resetu ose me ja ble te re..

Laptopin mund ta perdorni ta testoni ku te doni !

Mund te kontaktoni; 045573131
si dhe ne viber 0037745573131 : FlorenTi
Ndrrim vetem me Iped 3, ose laptop 15.6 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim