Blej llaptopa

Shitet nga: loni 12 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
jam i intresuar per llaptopa. kush ka oferte te mira dhe te vazhdushme letme shkruaj ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim