Compaq v6000, Asus ul30a

Shitet nga: Arian 31 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiten dy laptope lloji : Compaq pressario v6000, dhe Asus ul30a. Llaptopi compaq pressario nuk posedon kabell mbushese dhe nuk e mban baterine shume vetem poqese e mban me kabell ne rryme. ( Te dhenat : 15.4 inch, ) Dhe Asus ul30a, (isplay 13.3 in
Processor Intel Core 2 Duo
Processor Speed Standard 1.30 GHz
Memory (RAM) 4 GB
Hard Disk Drive (HDD) 500 GB
Processor, Memory & Storage
Processor Intel Core 2 Duo
Processor Speed Standard 1.30 GHz
Memory (RAM) 4 GB
Hard Disk Drive (HDD) 500 GB ) , laptopi asus ka probleme kur te ndezet ngase ju ka prishe paksa pjesa kur te hap laptopin. E mbane baterine 3 ore. Monitori i ndreqet.

Mundeni me kontaktu ne viber : 044 384 831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim