Dell D630 Llaptop

Shitet nga: Liridon 20 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Dell D630 Llaptop
- 4 GB Ram.
- Intel Core 2 Duo CPU 2.1 GHZ.
- 80 GB Hard disk.
- Vjen me docking station si dhe adapter.
- Baterin e man 20-30 minuta.

Ka shenja te perdorimit sic po shihet ne foto, por gjithcka fuksionon 100%.
Per cdo info shtese, me dergoni email apo kontaktoni ne 045-538-920 (edhe viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim