Dell Latitude E4200 12.1" / Core 2 Duo / 3Gb RAM..

Shitet nga: Argjend 12 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Procesori : Intel Core 2 Duo SU9600 / 1.6 GHz
Memory : 3Gb Ram .
64 GB SSD -qe mundson qasje shum te shpejt ne te dhena dhe shpejtsi maksimale ne pun duke mos shfaq demtim ne drive gjat levizjes ndryshe prej HDD ku levizja e demton HDD .
Grafika : Intel deri ne 1390MB.
Batria : 58Wh kapaciteti , dmth mban shum gjat baterin mbi 5 or.
Ekrani : 1280x800 , shum ekran i mpreht dhe pamje te pastra.

Garantoj mbi funksionalitetin e tij dhe pres vetem bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim