Dell Latitude E6400 magnezium !

Shitet nga: wati 03 Qer 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Dell Latitude E6400 me keto performanca
Core 2 duo 2x2,4Ghz.
14,1" monitorin.
4GB DDR2 Ram memorie.
160GB HDD Hard Disk.
1695MB Invidia quadro nvs 160m Grafika
DVD RW multi Cd romin.
3x USB porte
1x eSata port
SD/SC card reader Porte
duplo bateri minimum 3 ore baterija e mbane
Adapterin Origjinal te vetin
Windows7 64 bit profesional me gjitha programet qe jan te nevojshme per perdorim i licencuar posedone edhe licencen
Nje nder modelat me te pelqyer dhe me te lete per tu mirmbajtur shikon foton sa e thjeshte eshte per tu pastru qe mos me ardhe teri te grumbullimi i pluhurit dhe me demtu naj sende llaptopin, nje nder dizajnat me te perkyer shikoni fotot dhe jane ne gjendje te rujshme te ardhur nga ch
kam 3 copa nese me shume se 1 doni kontakti ne viber +381612316771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim