Dell Vostro 1500

Shitet nga: Albert 20 Sht 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptop Dell Vostro 1500 me performanca Intel Core 2 Duo CPU T7500 @ 2.20 GHz
Ram 2GB HDD 250. 15.4 inch ekran

Laptop eshte ble ne vitin 2007 me porosi direkte ne Dell dhe i ka te gjitha pjeset origjinale si dhe shume i shpejt dhe nuk bllokon, Bateria eshte extra me e madhe se baterite e zakonshme te ketij modeli dhe ka ardh se bashku me Laptop atehere kur jane porosite dhe ende pas 7 viteve e mban deri ne 1.5 ore baterine. Laptop nuk ka asnje defekt perpos mungeses se dy shkronjave ne tastiere. Cmimi 156 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim