Dell Inspiron Mini

Shitet nga: Dani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Dell
Modeli: Inspiron
Shes Dell Inspiron Mini Notebook. Llaptopi eshte ne gjendje te ruajtur dhe shume pak I perdorur. Eshte shume praktik per udhetime. Llaptopi vjen me mbushes (adapter) posedon edhe kamere dhe ka keto specifika:

Processor: Intel Atom @ 1.66 Ghz
Hard Drive: 250 Gb
Memory (RAM): 1 Gb
Optical Drive: None
Operating System: Windows 10
Screen size: 10.1"
AC adapter, charger: included (US plug only)
Built in: wifi, speakers, etc
Battery - good condition, holds charge
Microsoft Office applications.
Front Camera

macbook pro iphone4 macbook imac llaptop apple macbook pro iphone 4s iphone 3gs iphone 5 imac molla apple llaptop llaptopa imac apples
iphone 4s shtepia banesa mac mec apple
galaxy s2 qanta ara montim dekodim qip
ipad macbook pro macbook sony vaio dell toshiba hp msi
ipad 2 samsung s3 motorolla audio bmw
ipad 3 nokia samsung s2
samsung s4 loptop llaptop notebook
dell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim