Shes llaptopat te sapo ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: IT-Net 07 Maj 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Dell
Modeli: Inspiron
Shes llaptopat te sapo ardhur nga Zvicrra te gjith jan te formatizuar kemi edhe te modelit pentium dhe core duo .
100 deri 130 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim