Ekran lloptopi Slims 10.1 LCD ,-14.0, 14.1"led- ..

Shitet nga: World Computers 19 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ekran lloptop 10.1" LCD Plus SLIMS Vetem per 55.00 Euro

Ekran lloptop 14.0" LCD " LCD Vetem per 59.00 Euro

Ekran lloptopi 14.1 " LCD vetem per 85 euro . Sasia e limitume .

Ekran lloptopi 15.6" LCD LED SLIMS te gjith vetem per 65.00 Euro

Ekran lloptopi 17.3" LCD Vetem per 85.00 Euro ,

Te gjith keto qmime jan me montim . dhe sasi te limitume .
Adresa: Bregu i Diellit " te Tregu "
Rruga : Gazmend Zajmi objekti " Standard "
Tel 044 700 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim